Харків, вул. Киргизська 21а
+38(096)-841-85-51
+38(050)-400-50-69
+38(068)-089-98-58 +38(050)-302-10-74

Копінговий каміньКопінговий камінь дошка
Плита гладка 1500 мм х 400 мм
Тротуарная плитка "Дошка"
Тротуарна плитка "Сир"
Тротуарна плитка "Сир"
Показано з 1 по 20 із 20 (всього 1 сторінок)

    Копінговий камінь або бортовий камінь для басейну

  Підприємство Гранітоліт - це виробник копінгового каменю з 2006 року. Гранітоліт успішно впроваджує нові форми і розміри матеріалу для обробки бортів басейну на український ринок. Копінговий камінь високої якості ви можете купити у виробника, без націнок посередників.

  Бортовий камінь для басейну стійкий до вологи і морозів, а також копінговий камінь має високий рівень міцності. Під час інтенсивного використання копінговий камінь не тріскається і не кришиться, тим самим камінь для бортів басейну буде радувати вас довгий час. Завдяки тому, що копінговий камінь виступає на кілька сантиметрів в чашу басейну, він запобігає вихлюпування води за його борти і вода яка вилилася з чаші назад з брудом і пилом не повернеться. Копінговий камінь - це відмінний матеріал для обробки басейну.

   Чим обробити борти басейну, запитаєте ви.

  Кращим оздоблювальним матеріалом для бортів басейну є копінгвовий камінь. Бортовий камінь для басейну виготовлений компанією Гранітоліт може бути не тільки класичного білого або бежевого кольору, а й блакитного, зеленого, жовтого, коричневого і будь-якого іншого. У нас ви можете купити копінговий камінь за доступною ціною на українському ринку, а також супутні матеріали для обробки пляжної зони біля басейну - плитку з фактурою терасної дошки або шорстку плитку з фактурою натурального каменю.

  Купити копінговий камінь від виробника означає не тільки заощадити значну суму, але і отримати високу якість і кваліфіковану консультацію. Ціна на копінговий камінь українського виробництва на порядок нижче від імпортного.

У нас ви можете купити бортовий камінь в Харкові з доставкою до будь-якого міста України, будь то Київ, Дніпропетровськ, Одеса, Суми, Мукачеве, Волинь чи Львів, Ужгород, Тернопіль. Приваблива ціна каменю для бортів басейну, доставка в обумовлені терміни, висока якість каменю - означає відкриття басейну в запланований час.

22 отзыва